LACOSTE L'HOMME LACOSTE INTENSE EDT 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614227365926

Çmimi:
€129,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Lacoste L'Homme Intense 100ml Ujë Parfumi.
L’Homme Lacoste Intense dallon me temperamentin e saj fitues.

Qëndrueshmëria dhe guximi i saj janë çelësat e suksesit dhe karizmës së tij, burimi i fuqisë së tij joshëse dalluese.

Shënimet kryesore bashkojnë ftua dhe ravarbur, të përmirësuara me një zall të mandarinës dhe portokallit.

Në zemër të aromës, erëzat tunden së bashku për të formuar një koktej intelektualisht energjik: piper i zi i gjallë, xhenxhefil dhe jasemini shpërtheu më tej, mezi i shoqëruar nga një rrëzë bajame.

Këtu gjejmë të gjithë forcën dhe gjallërinë që karakterizojnë krokodilin e famshëm.

Baza vë në dukje forcën dhe burrërinë e ekipit. Shënimet mbizotëruese të kedrit dhe akigalawood marrin një prekje të ekzotizmit që sillte qelibari dhe vanilja.

Rrënjët Vetiver dhe Qipriol shtojnë një dozë shtesë të intensitetit, trupit dhe joshjes që e bëjnë L’Homme Lacoste Intense një aromë unike mashkullore.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë