LACOSTE POUR FEMME ELIXIR EDP 30ml | PARFUM PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:3614227909304

Çmimi:
€46,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dizajni i ri i bërë specifikisht i Lacoste pour Femme Elixir për gratë hedoniste të cilat guxojnë të jetojnë jetën e tyre në plotëni. Buketa e luleve gjeneroze të bardha, të sublimuara me notat sensuale drurore për një aromë të guximshme, të paimitueshme dhe menjëherë të identifikueshme si garderoba e Lacoste.

 • Familja e nuhatjes: Floral orientale
 • Notat e larta: Spec rozë, mandarin
 • Notat e zemrës: Gerdenia braziliane, lulje heliotrope, jasminja sambake
 • Notat e bazës: Tuberose, Wood Elixir Accord
 • Madhësia: 30ml
 • Pa përbërje (100%)

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë