LABOR SHAPING RAZOR | TRIMER

Uni CosmeticsKodi:8012345618392

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Trimeri nga LABOR është ideal për tjerrje të qimeve.

Prerësi për tjerrje ju ndihmon që të pregatisni mjekrrën tuaj.

Posedon tre koka prerëse në madhësi të ndryshme për një tjerrje të rrallë apo të shpeshtë.

Ky brisk për rrojë përdoret me prerëse të çelikut inoks.

This produkt është i përshtatshëm për floktarët.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë