YVES SAINT LAURENT LA NUIT DE L'HOMME LE PARFUM 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3365440621053

Çmimi:
€101,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Parfumeri - A e dini?
Eau de Toilette apo Parfum? Ndërsa Eau de Toilette përmban 5-9% të vajit të parfumeve, Eau de Parfum zakonisht përmban 8-14%.

Eau de Parfums, pra, zgjat më shumë dhe erë më të fortë.

Aromat natyrale apo sintetike? Parfumet me përbërës natyralë shpesh erë të ndryshme në tufa bazuar në burimin e përbërësve, ndërsa përbërësit sintetikë zakonisht kanë konsistencë në erën e tyre dhe zgjasin më gjatë.

Shënime dhe erë të ndryshme pas aplikimit? Parfumet shpesh janë të dizajnuara me shënime të sipërme, të mesme dhe bazike, dhe janë krijuar për të nuhatur të ndryshme bazuar në kohën pas aplikimit.

Për shembull, disa aroma agrumesh me nota të larta erë më të fortë menjëherë pas aplikimit, ndërsa një shënim i mesëm livando mund të ndihet pas disa kohësh nga aplikimi, pasi nota e lartë avullon.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë