KEMEI PROFESSIONAL CERAMIC HAIR STRAIGHTENER KM-1291 | DREJTUESE & FIGARO VALË-VALË PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:6955549312913

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kemei KM 1291 Ceramic Professional 3 në 1 Drejtuese & Figaro Elektrike e flokëve me kontroll inteligjent të temperaturës, nxehtësi profesionale, konsum i ulët i energjisë.

 • Kabllo energjie me rrotullim 360 gradë
 • Dorezë e butë, ergonomike, e sigurt dhe rezistente ndaj nxehtësisë, kapje e fortë, më e përshtatshme për t'u përdorur.
 • Marka: KEMEI
 • Modeli: KM-1291
 • Emri: rregullues flokësh me përdorim të dyfishtë
 • Materiali: turmalinë qeramike
 • Madhësia: 33 * 3,2 cm
 • Ngjyra: e bardhë + pink
 • Temperatura: 120 – 230 Celsius
 • Tensioni: 110-240V 50-60Hz
 • Fuqia: 45 W

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë