KALIYA BEAUTY HYALURONIC ACID SERUM | SERUM ME ACID HIALURONIK PËR FYTYRË

UNI CosmeticsKodi:6971764111025

Çmimi:
€3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Serum me acid hialuronik KALIYA BEAUTY

Përfitimet:

Stimulon prodhimin e kolagjenit për të rigjeneruar lëkurën.
Balancon lagështinë natyrale të fytyrës.
E bën lëkurën të duket e ndritshme dhe rrezatuese.
Parandalon dhe eliminon njollat.
Parandalon dhe trajton shenjat e plakjes.
Hidraton dhe ushqen në thellësi.

Si të përdorni:

Për të aplikuar serumin duhet të keni fytyrën e pastër, nëse dëshironi para serumit mund të aplikoni një tonik fytyre ose ujë termal, aplikoni një sasi të vogël të serumit në duart tuaja të lara më parë dhe përhapni produktin në të gjithë fytyrën dhe qafën duke dhënë masazhe të buta, shmangni kontaktin e pikatores me lëkurën tuaj, pasi kur rifutet në enë produkti mund të kontaminohet dhe nuk do të përmbushë funksionin e tij.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë