JEAN PAUL GAULTIER SCANDAL SCANDAL EDP 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8435415006439

Çmimi:
€79,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Jean Paul Gaultier paraqet një feminizëm parizian të liruar nga fryma e Pigalle.

Skandali është një lloj i ri i aromës për gratë: aura elegante që ajo lë në prag të saj është njollosur nga fryma Pigalle e dashur nga Jean Paul Gaultier.

Edhe zonja Ministri është joshur nga ky parfum. Është më shumë se një frymë e ajrit të freskët - është një frymë e lirisë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë