JEAN PAUL GAULTIER LE MALE 75ML | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:8435415012638

Çmimi:
€85,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kaloni në një fushë të re të sofistikimit me Jean Paul Gaultier Le Male Essence de Parfum, një parfum për burrat me veti aromatike.

Le Male origjinal ka ardhur me moshë, aroma e tij legjendare hynë në një epokë të re të madhështisë.

I prirur për të bërë një përshtypje, Le Male ngjall elegancën në çdo fazë me një përbërje që është hartuar me finesë mjeshtërore.

Paraqitur në një shishe të re me një fizik të kufizuarë, Le Male është një vepër arti. Është Gaultier.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë