JEAN PAUL GAULTIER CLASSIQUE ESSENCE INTENSE EDP 50ml | PARFUM PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:8435415000291

Çmimi:
€69,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Klasike, një simbol i tërheqjes dhe ndjeshmërisë së jashtëzakonshme. Shishja ikonike me korsenë e saj, një vepër kuintesenciale nga garderoba e Jean Paul Gaultier. Një aromë në shumë aspekte për gra me karakter. Memoria e fëmijërisë e cila u bë një grua fatale. Parfumi sjellë një butësi të parrezistueshme të beharit të portokallit e kombinuar me afrodiziak të fuqishëm që është xhenxhefili. Aroma e pudrës së orizit, një kujtesë kjo e vegjëlisë, është gërshetim i fuqishëm ledhatues i vanillës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë