JEAN PAUL GAULTIER CLASSIQUE 100ML | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8435415000307

Çmimi:
€94,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Për më shumë se dy dekada, ky parfum i mrekullueshëm ka qenë në krye të listës së dëshirës për shumë njerëz.

Paketuar një shishe elegant me kokë, në një festë të të gjitha gjërave femërore, Jean Paul Gaultier Classique është projektuar për të nxjerrë në pah cilësitë më të mira të feminitetit.

Kjo e bën atë parfum ideal për një natë jashtë, dhe një të provuar dhe testuar të preferuar që ju do ti ktheheni kohë pas kohe.

Përcaktuar nga aromat romantike të lules së portokallit, mandarinës, xhenxhefilit dhe orkidesë, ky parfum është përzierja perfekte e sheqerit dhe pikantes.

Aroma thellësisht sensuale të Ylang-Ylang, musku dhe vanilje përfundojnë balancën prej dheu por prap se prap e këndshme deri në përsosje.

Gjithashtu e bën atë një parfum që do të thotë biznes, dhe ju mund të jeni i sigurt se kjo aromë e mrekullueshme do të qëndrojë gjatë tërë natës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë