IBD JUST GEL POLISH NATURALLY BEAUTIFUL LED&UV 14ML | LLAK GELL

Uni CosmeticsKodi:039013565787

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një formulë 100% e pastër xhel që përdoret si një xhel klasik, por zbatohet si një manikyrin e thonjve.

Aplikoni atë vetëm si polish dhe shpërblehuni me ngjyrë më të pasur . Gjithashtu mbron thonjtë natyral me mbajtje më të fortë dhe të gjatë.

Thahet shpejt nën dritën LED ose UV. Hiqet lehtë në vetëm 10 minuta.

 • 2 javë qëndrueshmëri
 • Thahet për disa minuta nën UV
 • Ngjyrë e bukur vibrante
 • Lehtë për tu përdorur

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë