HUGO BOSS THE SCENT INTENSE EDP 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:8005610329048

Çmimi:
€104,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Afrohuni për të përjetuar fuqinë e BOSS The Scent Intense For him, eau de parfum i ri joshës për burrat.

Aroma pikante të xhenxhefilit dhe kardamomit, fruta ekzotike të maninkës dhe lëkurës kombinohen për të zbuluar forcën magnetike të parfumit.

Vëni një çik në pikat e pulsit në qafë dhe trup për një aromë që zgjatë gjat tërë ditës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë