HUGO BOSS THE SCENT ABSOLUTE MAN EDP 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

UNI CosmeticsKodi:3614228719056

Çmimi:
€149,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Xhehxefili djegës i tërheqë shqisat në kombinimin potent të pemës maninka dhe rrënjëve mendia, i mbështjellur me ekstraktin e aromës vetiver për një parfum që krijon varësi. Spërkatni këtë aromë intensive në pikat pulsive për një aromë të pasur që do të ketë qëndrueshmëri përgjatë gjithë ditës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë