HUGO BOSS MAN EXTREME EDP 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:737052987248

Çmimi:
€79,44

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një version më intensiv i aromës origjinale L'Homme Ideal për burra.
Thellë, e ëmbël, e ngrohtë, sensuale, e sofistikuar dhe misterioze.
Shënime kryesore të bergamotit, erëzave dhe bajameve.
Shënime në zemër të trëndafilit turk, temjanit dhe vaniljes.
Shënime bazë të drurit të sandalit, lëkurës dhe tonkës.
Nisur në vitin 2016.
Rekomandohet për veshjen e sezoneve ose sezoneve më të ftohta.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë