HUGO BOSS BOSS IN MOTION EDT 90ml | PARFUM PËR MESHKUJ

UNI CosmeticsKodi:737052852034

Çmimi:
€73,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Familja e aromës: figurë orientale

Notat e aromës

Notat e larta: Bergamot, gjethe violete dhe borzilok

Notat e zemrës: Bibet rozë, kanellë, kardamom dhe arrëmyshk

Notat bazë: dru sandali, vetiver dhe misk

Aroma

BOSS in Motion një aromë për meshkujt dinamik që i shtyjnë kufijt dhe i pushtojnë sfidat e jetës. Boss in Motion është një produkt oriental pas rrojës i prodhuar nga kombinimi i vajrave të ëmbël dhe të djegës me nota të freskëta drunore.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë