HUGO BOSS BOSS BOTTLED DEODORANT 75ml | DEODORANT PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:737052354996

Çmimi:
€26,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mashkulli Boss suksesin e ka të shkruar - konkurues, me qëllime dhe ambicioz.

Ritualet e tija të përditshme për përgatitje janë integrale në misionin e tijë personal për sukses dhe Boss Bottled është shëndrruar në një pjesë të pandashme të armës së tijë të përditshme.

Boss Bottled është një përmbledhje e Boss në një parfum. Me vetbesim dhe modern: vijat e pastra e bëjnë Boss Bottled një ikonikë klasike.

Duke kombinuar elegancën dhe stilin, ishte dizajnuar me një mashkull modern në mendje.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë