SILCARE HELP TO QUICK FIX MYCO UV.LED GEL 15g | GELL NDËRTUES PA ACID

Uni CosmeticsKodi:5902560526707

Çmimi:
€12,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

HELP TO... Quick Fix Myco UV / LED Gel - një risi e përkryer në treg!

UV-LED / LED gell ndërtues me një përbërje aktive për stilizimin e thonjve problematike.

Krijuar në baza të teknologjisë të përfshirjes së përbërësve aktiv gell ndërtues pa acid i cili përdoret për zgjatjen dhe ndërtimin e thonjve në duar dhe këmbë. Falë formulës e cila përmban 3 substanca të ndryshme aktive, produkti është i përshtatshëm për ata që janë të ekspozuar në mikrobe patogjene. Përdorimi i komponenteve të cilat nuk klasifikohen si irritues të lëkurës, lejon krijimin e një baze gelli hipoalergjenik, i cili është një zgjidhje e përsosur për njerëz me pllakë të ndjeshme, të brishtë dhe delikate. Gjithashtu, përdorimi i mekanizmit Control Curing minimizon ndjesinë e të nxehtit deri sa thahen thonjtë në UV-LED llambë dhe LED.

Përbërja aktive përfshinë: 

  • Piroktone Olamine: një substancë antiseptike, antibakteriale dhe këpurdhëvrasës.

  • Faex ekstrakt: ekstrakt i ekstraktuar nga maja e birrës. E pasur me bitamina, acid pantotenik dhe aminoacide, duke përfshirë amino acidet sulfurike - metionine. Gjithashtu, ka veti anti-inflamatore, antibakteriale, antiseptike si dhe qetësuese.

 • Undecylenamide DEA - jep aktivitet fungistatik dhe koncentrim më të lartë të këpurdhëvrasësve. Funksionon në mycelium dhe spore.
Posedon një kombinim unik të përbërësve duke përfshirë majën nga birra e cila ka veti qetësuese, acid undecylenic derivativ dhe pyroctan olamine, e cila ka efekt të reduktimit të qerosjes së lëkurës.

Karakteristikat:

  • Pa acid, gell ndërtues UV-LED dhe LED

  • Dizajnuar për stilizimin e pllakës së thonjve problematike

  • Nuk përmban përbërës irritues për lëkurën

  • Krijuar me teknologjinë Control Curing

  • Krijuar në bazë të teknologjisë së përfshirjes së përbërësve aktiv

 • Dendësi të trashë
Mënyra e përdorimit: aplikojeni në thonj dhe thajeni në llambë UV-LED ose LED 36w për 60 sekonda. Kur bëni zgjatje të thonjve, aplikoni një shtresë baze të hollë, thajeni në llambë dhe pastaj aplikoni shtresë nga gelli ndërtues dhe përsëri thajeni në llambë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë