SILCARE HELP TO QUICK FIX MYCO PRIMER 15ML | PRIMER PËR THONJ PA ACID

Uni CosmeticsKodi:5902560526684

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

HELP TO ... Quick Fix Myco Primer - një produkt revolucionar i krijuar në baza të teknologjisë së përfshirjes së përbërësve aktiv. 

Primer pa acid me përbërje aktive i dizajnuar për njerëz të ekspozuar në mikroorganizma patogjen. Komponentet e përgjegjëshme për masën ngjitëse të produktit që gjenden në primer nuk kanë veti irrituese, gjë e cila nënkupton se ky primer mund të përdoret edhe nga ata me pllakë të ndjeshme, delikate dhe problematike.

Kompozimi unik i Quick Fix Myco Primer lejon përgatitjen e duhur të thonjve pas problemeve me manikyrin paraardhës dhe zvoglon zhvillimin e baktereve dhe kërpudhave.

Rekomandohet për podolog dhe salone profesionale të bukurisë!

Përbërja aktive përfshinë:


  • Piroktone Olamine: një substancë antiseptike, antibakteriale dhe këpurdhëvrasës.

  • Faex ekstrakt: ekstrakt i ekstraktuar nga maja e birrës. E pasur me bitamina, acid pantotenik dhe aminoacide, duke përfshirë amino acidet sulfurike - metionine. Gjithashtu, ka veti anti-inflamatore, antibakteriale, antiseptike si dhe qetësuese.

 • Undecylenamide DEA - jep aktivitet fungistatik dhe koncentrim më të lartë të këpurdhëvrasësve. Funksionon në mycelium dhe spore.
Posedon një kombinim unik të përbërësve duke përfshirë majën nga birra e cila ka veti qetësuese, acid undecylenic derivativ dhe pyroctan olamine, e cila ka efekt të reduktimit të qerosjes së lëkurës.

Karakteristikat:


  • Krijuar në bazë të teknologjisë së përfshirjes së përbërësve aktiv

  • Dizajnuar për stilizimin e pllakës së thonjve problematike

  • Pa acid

 • Nuk shkakton irritime
Mënyra e përdorimit: aplikoni një shtresë të hollë me brushë në pllakën e thoit dhe lejoni të thahet për një kohë (në thua mbetet një shtresë ngjitëse).

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë