HELLO NATURE MARULA OIL BODY MILK 250ml | QUMËSHT TRUPI ME VAJ MARULA

UNI CosmeticsKodi:5907506515302

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Qumësht trupi me vaj marula i cili zbut dhe shkëlqen lëkurën

Qumësht trupi i cili hidraton dhe zbut lëkurën, duke i dhënë asaj një prekje të mëndafsht.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të pastër dhe të thatë, pastaj masazhojeni butësisht derisa të absorbohet plotësisht. Shijoni aromën verore në lëkurën tuaj të lëmuar!

Përbërësit e këtij produkti janë 98% natyral.

Përbërësit: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Cocos Nucifera Oil, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Coumarin, Limonene, Citronellol.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë