HELLO NATURE COCONUT OIL SHOWER GEL 250ml | GELL DUSHI ME VAJ KOKOSI

UNI CosmeticsKodi:5907506515258

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gell dushi me vaj kokosi i cili hidraton dhe riparon lëkurën

Pastron butësisht dhe hidraton intensivisht lëkurën tuaj, rikthen elasticitetin dhe shkëlqimin.

Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht derisa të shkumojë, pastaj shpëlajeni. Shijoni aromën e verore të kokosit në lëkurën tuaj të butë.

Përbërësit e këtij produkti janë 97% natyral.

Përbërësit: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Lauryl Glucoside, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Panthenol, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Parfum.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë