HELLO NATURE COCONUT OIL MICELLAR WATER 300ml | SOLUCION ME VAJ KOKOSI PËR PASTRIMIN E FYTYRËS

UNI CosmeticsKodi:5907506516231

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Solucion me vaj koskosi për pastrimin e fytyrës

Heq në mënyrë efektive grimin dhe papastërtitë e tjera. Ushqen lëkurën, duke e hidratuar, zbutur dhe të qetësuar atë.

Përdorimi: Vendosni një sasi të vogël të solucionit në një copë pambuku dhe fshijeni fytyrën. Për heqjen e grimit të syve, vendosni një copë pambuku të lagur me solucion në qepallë dhe prisni një moment që ta zbus grimin. Fërkojeni butësisht, me një lëvizje nga lart poshtë. Më pas, lajeni me ujë.

99,7% e përbërësve janë me origjinë natyrale

 

Përbërësit: Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Betaine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tripleurospermum Maritimum Extract, Polyglyceryl-4 Caprate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Decyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Linalool.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë