HELLO NATURE COCONUT OIL MAKEUP REMOVAL MILK 180ML | QUMËSHT ME VAJ KOKOSI PËR PASTRIMIN E GRIMIT

UNI CosmeticsKodi:5907506516224

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Qumësht me vaj koskosi për pastrimin e grimit

Heq butësisht dhe në mënyrë efektive grimin dhe pastron lëkurën. Ushqen lëkurën, duke ofruar një ndjenjë rehatie duke e lënë atë të hidratuar këndshëm.

Përdorimi: Përhapeni qumështin në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe zonën e syve. Masazhoni duke përdorur lëvizje rrethore;
Më pas, hiqeni me një pambuk grimi;
Pasi të keni mbaruar, shpëlajeni lëkurën me ujë.

99,7% e përbërësve janë me origjinë natyrale

Përbërësit:  Aqua (Water), Polyglyceryl-3 Distearate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Coco Glucoside, Betaine, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate SE, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tripleurospermum Maritimum Extract, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Glyceryl Stearate Citrate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Linalool

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë