HELLO NATURE COCONUT OIL HAND CREAM 75ml | KREM ME VAJ KOKOSI PËR DUAR

UNI CosmeticsKodi:5907506515043

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Krem për duar me vaj kokosi për hidratim dhe riparim

I rikthen lëkurës elasticitetin dhe pamjen e shëndetshme. Hidraton dhe rigjeneron lëkurën e duarve.

Përdorimi: Aplikojeni kremin në lëkurën e duarve dhe lëreni derisa të absorbohet plotësisht.

Përbërësit e këtij produkti janë 97% natyral.

Përbërësit: Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil,Panthenol, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance).

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë