HELLO NATURE COCONUT OIL FACE CLEANSING GEL 200ml | GELL ME VAJ KOKOSI PËR PASTRIMIN E FYTYRËS

UNI CosmeticsKodi:5907506516200

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gell për pastrimin e fytyrës me vaj kokosi i cili pastron dhe hidraton

Gelli largon lehtësisht grimin dhe të gjitha papastërtitë tjera në fytyrë të cilat janë grumbulluar gjatë ditës, duke përfshirë edhe sebumin e tepërt. E lë lëkurën të pastër, të freskët dhe plot energji.

Përdorimi: Aplikojeni çdo mëngjes dhe mbrëmje, masazhoni butësisht gellin në lëkurë të lagur. Më pas, shpëlajeni me ujë.

Përbërësit e këtij produkti janë 99.4% natyral.

Përbërësit: Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Coco Glucoside, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tripleurospermum Maritimum Extract, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Benzoic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Linalool.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë