HELLO NATURE COCONUT OIL CONDITIONER 300ml | KONDICIONER ME VAJ KOKOSI

UNI CosmeticsKodi:5907506515715

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kondicioner me vaj kokosi i cili hidraton dhe riparon flokët

Siguron hidratim dhe rigjenerim intensiv të flokëve tuaja. Rikthen shkëlqimin e flokëve dhe i jep atyre një pamje të shëndetshme. I forcon flokët dhe i bën ato të rifitojënë butësinë e tyre.

Përdorimi: Pas larjes me shampo, aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur, shmangni aplikimin e drejtpërdrejtë në rrënjën e flokëve. Lëreni për 2-3 minuta, pastaj shpëlajeni mirë dhe shijoni flokë të bukura me aromën verore të kokosit!

Përbërësit e këtij produkti janë 96% natyral.

Përbërësit: Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Stearamidopropyl Dimethylamine, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Behentrimonium Chloride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Argania Spinosa(Argan) Kernel Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Isopropyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Parfum (Fragrance).

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë