HELLO NATURE COCONUT OIL BODY MILK 250ml | QUMËSHT TRUPI ME VAJ KOKOSI

UNI CosmeticsKodi:5907506515265

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Qumësht trupi me vaj kokosi i cili hidraton dhe riparon lëkurën

Qumësht trupi i cili rikthen elasticitetin dhe shkëlqimin, duke e lënë lëkurën tuaj të hidratuar thellësisht.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të pastër dhe të thatë, pastaj masazhojeni butësisht derisa të absorbohet plotësisht. Shijoni aromën verore të kokosit në lëkurën tuaj të lëmuar!

Përbërësit e këtij produkti janë 98.5% natyral.

Përbërësit: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Panthenol, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum (Fragrance).

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë