HELLO NATURE COCONUT OIL BODY BUTTER 250ml | GJALPË ME VAJ KOKOSI PËR TRUP

UNI CosmeticsKodi:5907506515289

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gjalpë për trup me vaj kokosi e cila hidraton dhe riparon lëkurën

Gjalp trupi e cila rigjeneron intensivisht dhe hidraton thellësisht lëkurën tuaj, duke e lënë atë të butë në prekje dhe me shkëlqim.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të pastër dhe të thatë, pastaj masazhojeni butësisht derisa të absorbohet plotësisht. Shijoni aromën verore të kokosit në lëkurën tuaj të lëmuar.

Përbërësit e këtij produkti janë 98.8% natyral.

Përbërësit: Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Cocos Nucifera Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Panthenol, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë