HELLO NATURE CANNABIS OIL SHOWER GEL 250ml | GELL DUSHI ME VAJ KANABISI

Zbritje 40%
UNI CosmeticsKodi:5907506515333

Çmimi:
€2,99 €4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gell dushi me vaj kanabisi për lëkurë të fortë dhe të relaksuar

Pastron lëkurën, përmirëson elasticitetin e saj dhe e lë atë thellësisht të hidratuar. Lëkura juaj bëhet më elastike dhe rigjenerohet. Gjithashtu, ndihet më e butë në prekje.

Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht derisa të shkumojë, pastaj shpëlajeni. Relaksohuni dhe shijoni butësinë e lëkurës suaj.

Përbërësit e këtij produkti janë 91% natyral.

Përbërësit: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Lauryl Glucoside, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Caffeine, Panthenol, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Parfum, Linalool, Geraniol.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë