HELLO NATURE CANNABIS OIL SHAMPOO 300ml | SHAMPO ME VAJ KANABISI

UNI CosmeticsKodi:5907506515760

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shampo me vaj kanabisi për flokë fleksibile dhe relaks

Ky shampo pastron butësisht dhe rigjeneron intensivisht flokët tuaj. Jep një ndjenjë hidratuese dhe elasticitet të përmirësuar flokëve tuaj.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur, masazhoni butësisht duke shkumuar, pastaj shpëlajeni. Përsëriteni dhe shijoni flokët e bukura!

Përbërësit e këtij produkti janë 97,2% natyral.

Përbërësit: Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cannabis Sativa Seed Oil, Panthenol, Caffeine, Tocopheryl Acetate, Sodium Pca, Sodium Lactate, Arginine, Urea, Aspartic Acid, Pca, Di-Sodium Hydrogen Phosphate, Hydrolyzed Pearl, Glycine, Biotin, Alanine, Gluconolactone, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Potassium Sorbate, Histidine, Phenylalanine, Calcium Gluconate, Citric Acid, Glycol Distearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laureth-4, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), D-Limonene, Linalool.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë