HELLO NATURE CANNABIS OIL HAIR MASK 250ml | MASKË ME VAJ KANABISI PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:5907506515692

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Maskë me vaj kanabisi për flokë fleksibile dhe të relaksuara

Kjo maskë i forcon dhe i rigjeneron flokët e dobësuara dhe të brishta. I lë flokët tuaja me shkëlqim dhe fleksibilitet.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur pas përdorimit të shampos. Lëreni për 5-10 minuta, shpëlajeni mirë dhe shijoni flokët e bukura!

Përbërësit e këtij produkti janë 96,1% natyral.

Përbërësit: Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Chloride, Caffeine, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil,  Sodium Pca, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, Pca, Glycine, Alanine,Gluconolactone, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Calcium Gluconate, Sodium Lactate, Hydrolyzed Pearl, Urea, Disodium Phosphate, Biotin, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Potassium Sorbate, Isopropyl Alcohol, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë