HELLO NATURE CANNABIS OIL MAKEUP REMOVAL OIL 100ml | VAJ ME KANABIS PËR PASTRIMIN E GRIMIT

UNI CosmeticsKodi:5907506516262

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vaj me kanabis për pastrimin e grimit

Vaji natyral për heqjen e grimit pastron në mënyrë efektive lëkurën nga sebumi i tepërt dhe largon papastërtitë e grumbulluara. Falë vetive rigjeneruese, e bën lëkurën të butë dhe rrezatuese.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël të vajit në lëkurë të thatë dhe masazhojeni butësisht. Më pas, lani me një gell për pastrimin e fytyrës ose një copë pambuku të lagur në ujë micellar.

99,9% e përbërësve janë me origjinë natyrale

Përbërësit: Glycine Soja Oil, Isostearyl Isostearate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Squalene, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Eugenol.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë