HELLO NATURE CANNABIS aOIL HAND CREAM 75ml | KREM ME VAJ KANABISI PËR DUAR

UNI CosmeticsKodi:5907506515050

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Krem për duar me vaj kanabisi - për flokë fleksibile dhe të relaksuara

E bën lëkurën e duarve tuaja më elastike, duke u dhënë atyre më shumë hidratim. Duart tuaja bëhen të buta dhe të mëndafshta në prekje.

Përdorimi: Aplikojeni kremin në lëkurën e duarve dhe lëreni derisa të absorbohet plotësisht.

Përbërësit e këtij produkti janë 97% natyral.

Përbërësit: Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride,  Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Caffeine, Panthenol, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Linalool, Geraniol.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë