HELLO NATURE CANNABIS OIL BODY BALM 250ml | BALSAM TRUPI ME VAJ KANABISI

Zbritje 40%
UNI CosmeticsKodi:5907506515340

Çmimi:
€2,99 €4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Balsam trupi me vaj kanabisi për lëkurë të fortë dhe të relaksuar

Hidraton dhe zbut lëkurën, duke i dhënë asaj një prekje të mëndafshtë.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të pastër dhe të thatë, pastaj masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht. Relaksohuni dhe shijoni ndjesinë e butë të lëkurës suaj!

Përbërësit e këtij produkti janë 98.1% natyral.

Përbërësit: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglycerides, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Caffeine, Panthenol, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Geraniol, Linalool, Limonene.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë