HELLO NATURE BLACK CAVIAR SHAMPOO 300ml | SHAMPO ME KAVIAR TË ZI

UNI CosmeticsKodi:5907506515722

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shampo me kaviar të zi i cili forcon dhe ushqen flokët

Ushqen dhe pastron butësisht flokët dhe lëkurën e kokës. Ofron kujdes intensiv, ndihmon në riparimin dhe shkëlqimin e flokëve.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur, masazhoni butësisht derisa të shkumojë, pastaj shpëlajeni. Përsëriteni dhe shijoni kujdesin luksoz!

Përbërësit e këtij produkti janë 97.1% natyral.

Përbërësit: Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Oryza Sativa Seed Protein, Phytic Acid, Oryza Sativa Extract, Gluconolactone, Caviar Extract, Calcium Gluconate, Citric Acid, Propylene Glycol, Glycol Distearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laureth-4, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance).

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë