HELLO NATURE BLACK CAVIAR CONDITIONER 300ml | KONDICIONER ME KAVIAR TË ZI

UNI CosmeticsKodi:5907506515739

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kondicioner me kaviar të zi i cili forcon dhe ushqen flokët

Rigjeneron flokët tuaja intensivisht dhe hidraton ato. Ndihmon në riparimin dhe shkëlqimin e flokëve.

Përdorimi: Pas larjes me shampo, aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur, shmangni aplikimin e drejtpërdrejtë në rrënjën e kokës. Lëreni për 2-3 minuta, pastaj shpëlajeni mirë dhe shijoni kujdesin luksoz!

Përbërësit e këtij produkti janë 95.9% natyral.

Përbërësit: Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Stearamidopropyl Dimethylamine, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Behentrimonium Chloride, Caviar Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Phytic Acid, Oryza Sativa (Rice) Extract, Propylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate, Gluconolactone, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Parfum (Fragrance).

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë