HELLO NATURE ARGAN OIL HAND MASK 75ml | KREM ME VAJ ARGANI PËR DUAR

UNI CosmeticsKodi:5907506515067

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Krem për duar me vaj argani i cili rigjeneron dhe zbukuron duart

Krem me vaj të pasur argani për rigjenerimin e lëkurës së duarve. Hidraton thellë lëkurën e duarve, duke e bërë atë elastike dhe të butë në prekje.

Përdorimi: Aplikojeni kremin në lëkurën e duarve dhe lëreni derisa të absorbohet plotësisht.

Përbërësit e këtij produkti janë 97% natyral.

Përbërësit: Aqua, Cetearyl Alcohol,Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Myristate,  Urea, Argania Spinosa Kernel Oil, Cocos Nucifera Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë