HELLO NATURE ARGAN OIL BODY OIL 130ml | VAJ ARGANI PËR TRUP

Zbritje 40%
UNI CosmeticsKodi:5907506515432

Çmimi:
€3,59 €5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vaj argani për rigjenerimin dhe zbukurimin e lëkurës

Hidraton intensivisht lëkurën tuaj dhe rikthen butësinë e saj.

Përdorimi: Aplikojeni në të gjithë trupin. Relaksohuni dhe shijoni aromën misterioze dhe joshëse që qëndron në lëkurën tuaj!

Përbërësit e këtij produkti janë 97.9% natyral.

Përbërësit: Isopropyl Myristate,  Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglycerides, Parfum, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë