HELLO NATURE ACAI BERRY CONDITIONER 300ml | KONDICIONER ME MANAFERRA ACAI

UNI CosmeticsKodi:5907506515791

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kondicioner me manaferra acai për kujdesin e ngjyrës dhe kundër plakjes së flokëve

Pastron butësisht flokët. Ofron kujdes intensiv për ngjyrën e flokëve, rikthen elasticitetin dhe i jep atyre një pamje rinore.

Përdorimi: Pas larjes me shampo, aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur, shmangni aplikimin e drejtpërdrejtë në rrënjën e kokës. Lëreni për 2-3 minuta, pastaj shpëlajeni mirë dhe shijoni flokë të bukura dhe rinore!

Përbërësit e këtij produkti janë 95,8% natyral.

Përbërësit: Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Panthenol, Euterpe Oleracea Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Laureth-4, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance).

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë