GUCCI LIP SLEEK CONTOURING LIP PENCIL RAW GARNET 030 1.05g | LAPS PËR BUZË ME BRUSHË

Uni CosmeticsKodi:737052836188

Çmimi:
€48

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një buzëkuq i butë, i pasur me buzët për të përcaktuar buzët për një formë të përsosur. Përmban një përzierje të duhur të emollientëve dhe dyllit.

Me lehtësi dhe saktësisht rrëshqet Në jep një strukturë sateni Krijon një themel për ngjyrën e kuq buzëve me furçën e integruar Testuar dermatologjikisht

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë