GUCCI GUILTY EDT 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:737052338255

Çmimi:
€75,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Krijuar për një libertinë bashkëkohore, Gucci Guilty for Her është përcaktuar nga akordi i firmës Fougere të Geraniumit që zakonisht gjendet në parfumet e burrave.

Lule jargavani intime dhe magjike është e stolisur me qelibar që të rrezatojë ngrohtësinë dhe hijeshi në zemrën e aromës.

Një kapitull i ri shpaloset në trashëgiminë Gucci Guilty. Brezin që frymëzon Alessandro Michele karakterizohet nga një anarki festive.

Ata nuk besojnë në konformitet ose në paraqitjen e etiketave apo rregullave gjinore. Ata pushojnë lirisht nga kufijtë e përbashkët shoqëror.

Aromat origjinale Gucci Guilty mishërojnë këtë kufi të ri dhe tregojnë lirinë duke thyer me përbërësit tradicionalë të aromave mashkullore dhe femërore.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë