GUCCI GUILTY POUR HOMME LOVE EDITION EDT 50ml | PARFUM PËR MESHKUJ

UNI CosmeticsKodi:3614225299520

Çmimi:
€119,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Edicioni i kufizuar i parfumit shënon përvjetorin e parë të #ForeverGuilty, një festë e vazhdueshme e lirisë. E përkushtuar për të dashuruarit e çuditshëm, Gucci Guilty Love Edition Pour Femme reflekton dashurinë bashkëkohore—një aromë lulesh qelibari që i kushtohet karakterit të lules Narcissus. Aroma është e kapsuluar në dizajn të rifreskuar të shishes në ngjyrë rozë të heshtur.

 • Edicion i kufizuar
 • Notat e larta të bergamos dhe grejpfrutit, e kombinuar me Watery Accord për një përbërje të gjelbër dhe të freskët.
 • Notat e zemrës të kombinuar me ato të Narcissus dhe Violet, të lartësuara nga notat e buta të mjedrës dhe jasminës që e shtojnë cilësinë e aromë florale.
 • Notat e bazës të miskut, Patchouli Prisma dhe qelibarit mineral, duke i shtuar butësi dhe senzacion intenziv mbështjellës aromës.
 • E gdhendur nga linja e dalluar e qelqit të rëndë, shishja është paraqitur me një dizajn të rifreskuar: Gjysma është në ngjyrë rozë të errët të heshtur dhe tjetra e mbuluar me përfundim shkëlqyes për të shfaqur aromën nga brenda. Ndërthurja e llogos G e kompleton shishen.
 • 50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë