GUCCI GUILTY POUR HOMME EDT 50ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:737052339207

Çmimi:
€106,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nën pikëpamjen #GuiltyNotGuilty, aromat origjinale Gucci Guilty mishërojnë kufirin e ri të markës.

Ata nënkuptojnë lirinë, duke thyer përbërësit tradicionalë të aromave mashkullore dhe femërore

Brezi që frymëzon Alessandro Michele karakterizohet nga një anarki festive.

Ata nuk besojnë në konformitet, duke iu nënshtruar etiketave apo rregullave gjinore, duke u larguar nga kufijtë e përbashkët shoqëror.

Kjo deklaratë moderne e vetë-shprehjes dhe seksualitetit ndez deklaratën e fuqishme të fushatës: #GuiltyNotGuilty

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë