GUCCI GUILTY BLACK POUR HOMME EDT 50ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:737052626345

Çmimi:
€64,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Tërheqja e të dashuruarve të Guilty Black është instinktive: ata shkojnë aty ku ndiejnë rrezikun dhe njëri-tjetrin. Pa frikë në pasionin e tyre, ata janë të furishëm, të paturpshëm, të paparashikueshëm - të gatshëm për çdo takim eksploziv.

Pasioni i dashuruar është i kapsuluar në Gucci Guilty Black Pour Homme. Ata nxjerrin anët më skandaloze të njëri-tjetrit: vetëm ata janë të mrekullueshëm, së bashku janë të papërmbajtshëm.

Pa frikë në pasionin e tyre, ata janë të furishëm, të paturpshëm, të paparashikueshëm, të gatshëm për çdo ballafaqim eksploziv. Tërheqja e tyre është instinktive: ata shkojnë atje ku ata ndiejnë rrezik dhe njëri-tjetrin.

Shumë nuk është kurrë e mjaftueshme për hedonistët tanë të rinj, të cilët e përzënë njëri-tjetrin në errësirë gjithnjë e më të errët. Jeta është një emocion i synuar të jetohet në maksimum. Përsëri dhe përsëri, ata japin në kënaqësi dhe eksitim të thyer rregullat.

Gucci Guilty Black Pour Homme është një aromë e guximshme, që ju fton të plotësoni dëshirat tuaja më të thella.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë