GUCCI GUILTY ABSOLUTE POUR FEMME EDP 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8005610524115

Çmimi:
€63,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Revolucioni GuiltyNotGuilty vazhdon me lançimin e Gucci Absolute Pour Femme, partneri final i Gucci Absolute Pour Homme.

Së bashku, çifti Absolute shprehin nocionin e dashurisë së emancipuar, një çift i aromave që plotësojnë njëri-tjetrin si një udhëtim per emancipim.

Duke filluar nga një aromë e manaferrës, Gucci Absolute Pour Femme është një aromë jo tradicionale e grave e krijuar për një grua bashkëkohore.

Nuk ka asnjë mënyrë absolute të vësh parfum.
Nuk ka asnjë mënyrë absolute për të dashur.
Nuk ka asnjë mënyrë absolute për t'u lidhur.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë