GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI INTENSE EDP 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614227570085

Çmimi:
€65,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Intensivisht sensuale dhe femërore Gucci Bloom nettare di Fiori feston karakterin intim dhe autentik të një gruaje.

--

Intensivisht sensuale dhe femërore, Gucci Bloom Nettare di Fiori feston karakterin intime dhe autentike të një gruaje. Rose dhe lule osmanthus resonate në një enigmatic, woodier përzierje së bashku me aromat e Gucci Bloom origjinal.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë