GUCCI AUDACIOUS COLOR INTENSE LIPSTICK ICONIC BRONZE 090 3.5g | BUZËKUQ

Uni CosmeticsKodi:737052839769

Çmimi:
€49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E frymëzuar nga stili retro me një ndjenjë moderne, buzëkuqi luksoz, me pigmente të pasura, i pasuron buzët me ngjyrë të guximshme dhe tretëse. Formula inovative e buzëkuqit përmban një kombinim të dyllave dhe resinit për një përfundim të sofistikuar dhe pa peshë. Forma e gdhendur me skaje të mprehta është dizajnuar veçanërisht për të sjellur mbulim të jashtëzakonshëm në një lyerje të vetme.

Përdorni atë me laps konturimi për buzë, llak vibrues dhe brushë për buzë.

I testuar dermatologjikisht. I tretur me pigment për formulë me ngjyrë intenzive që përmban një kombinim të dyllave dhe resinëve për të kapur buzët. Nënshkrimi përmban aromë gurmane “Qokolladë e kaltër”.

Në dispozicion nuanca të ndryshme!

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë