GIORGIO ARMANI SI PASSIONE EDP 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614271994721

Çmimi:
€65,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Zbuloni aromën e re femërore të Giorgio Armani, Sì Passione.

Kjo aromë e ndritshme, me shije frute, me aromë të trëndafilave dhe të vaniljes drurore, u krijua për gruan që është e pasionuar, femërore dhe e lirë.

Ngjyra e kuqe e shishes kap thelbin e pasionit dhe sipas fjalëve të z. Armani, është "një kombinim i papërmbajtshëm i hir'it, forcës dhe pavarësisë së shpirtit".

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë