GIORGIO ARMANI SI EDP 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3605521816580

Çmimi:
€78,74

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ky parfum u krijua për gruan moderne e cila është e fortë por femërore, e sofistikuar ende karizmatike. Ajo mishëron thelbin e elegances moderne italiane.

Në të njëjtën kohë elegancë, epshndjellëse, intensive, dhe e butë, Eau de parfum qëndron në lëkurë dhe magjeps shqisat. Aromë e shquar dhe elegante i lejon gratë të shprehin çdo emocion.

Sì ka një aromë kryesore të nektarit të blackcurrant, një zemër të freesia dhe trëndafil nga Mai, me një bazë të drurit të bardhë musku. 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë