GIORGIO ARMANI MY WAY INTENSE EDP 50ml | PARFUM PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:3614273347846

Çmimi:
€109,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
My Way Intense refillable fragrance is an invitation to live more sustainably
Giorgio Armani is committed to reducing its impact on the environment with a bottle designed to last, to be refilled and recycled.
I AM WHAT I LIVE

Perfume My Way Intense
It invites you on a journey of self-discovery, meaningful encounters, and amplified experiences.
An amplified florality on an addictive woody trail, made with ingredients from sustainable sources.

Vial
The jewel-like blue and gold cap symbolizes a talisman that contains all experiences. The intensity of these moments captured in the cork has permeated the bottle of My Way Intense, whose crystal is now bathed in translucent blue reflections.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë