GIORGIO ARMANI MY WAY POUR FEMME EDP 30ml & BODY LOTION 75ml | SET PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:3614273375764

Çmimi:
€65,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Fragrance notes
Top Notes: Bergamot , Orange Blossom .
Heart Notes: Tuberose , Indian Jasmine .
Base: vanilla , white musk , cedar .

The Giorgio Armani My Way set includes:

Eau de parfum spray 30ml
Body lotion 75ml
My Way is the latest composition created in 2020 from the Giorgio Armani brand . The fragrance is graceful and sophisticated. The creators of this unusual blend of aromas are perfumers Carlos Benaim and Bruno Jovanovic. According to the house of Armani , My Way is a symbol of perfection and harmony. Designed to inspire women to broaden their horizons. Encouraging to experience extraordinary journeys and meetings all over the world, as well as to discover "your own way".

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë